لوگو آرنی وب
طراحی ، پشتیبانی و بهبود سئو در قم
09902536550
حـتــی ایام تعطیل – 8 صبح الی 20

چکیده مطلب:

طراحی سایت برای آتلیه ، یک عنصر مهم در داشتن کسب و کار موفق می باشد. داشتن مکانی که در آن می توانید کارهای خود را به صورت بصری نمایش دهید. چند دلیل وجود دارد که داشتن یک وب سایت برای موفقیت در تجارت عکاسی شما حیاتی است. وب سایت در بازار امروز، فراتر از داشتن مکانی برای نمایش کارهای شما است. در اینجا دلایل نیاز به طراحی سایت برای آتلیه آورده شده است.

تاریخ:

نویسنده:

تعداد بازدید:

دیدگاه ها:

زمان مطالعه

8

دقیقه

10 دلیل نیاز به طراحی سایت برای آتلیه

فهرست مطالب

طراحی سایت برای آتلیه ، یک عنصر مهم در داشتن کسب و کار موفق می باشد. داشتن مکانی که در آن می توانید کارهای خود را به صورت بصری نمایش دهید. چند دلیل وجود دارد که داشتن یک وب سایت برای موفقیت در تجارت عکاسی شما حیاتی است. وب سایت در بازار امروز، فراتر از داشتن مکانی برای نمایش کارهای شما است. در اینجا دلایل نیاز به طراحی سایت برای آتلیه آورده شده است.

طراحی سایت برای آتلیه در قم

داشتن فضای مجازی کاملاً قابل تنظیم برای خود

البته ، رسانه های اجتماعی و سیستم عامل هایی مانند Flickr ابزاری شگفت انگیز برای شروع کار هستند. آنها به شما امکان می دهند مطالب خود را ارسال کنید ، تبلیغ کنید و از مشتریان بازخورد بگیرید.

با این حال ، در اینجا یک مورد بسیار بزرگ وجود دارد. وب سایت شما مانند خانه خودتان است. شما صاحب آن هستید. این بدان معناست که شما کنترل همه چیز در آنجا را دارید ، چه طراحی سبک و چه چیدمان رنگها و الگوهای متنوع.

اما یک نکته بسیار مهمتر وجود دارد. شما محتوای خود را دارید. وب سایت شما متعلق به شما است. طراحی سایت برای آتلیه بدان معنی است که محتوای شما از بین نخواهد رفت. در اینجا می توانید دستورالعمل های انجمن برای Flickr و Facebook را بخوانید.

صفحه ورود به فیسبوک

این ابزارها ممکن است هر لحظه امکان ارسال محتوای شما را قطع کنند. علاوه بر این در برخی از ابزارهای اجتماعی ، به پلت فرم اجازه استفاده از محتوای IP خود را می دهید. این مجوز باعث می شود حقوق نویسندگی شما به خطر بیفتد.

به طور خلاصه ، شما همه جنبه های یک وب سایت شخصی را از سبک تا طرح و محتوا کنترل می کنید. بنابراین هیچ کس نمی تواند عکس های شما را “نقض این یا بدون قانون” بخواند.

افزایش قدرت رقابت با طراحی سایت برای آتلیه

در فیس بوک یا اینستاگرام برای جلب توجه مشتری بسیار رقابت می شود. پیام های دوستان ، صدها اعلان و بدتر از همه ، صفحات مشابه را پیشنهاد می دهد. زمانی که مشتری کارهای شما را جستجو می کند ، فیس بوک پیشنهاد می کند نگاهی به رقیب شما بیاندازد!

در مقابل ، وقتی مشتری در حال مشاهده سایت شما است ، فقط به عکس های شما محدود می شود. سایر تبلیغات یا صفحات مرتبط ظاهر نمی شود و حواس وی را پرت نمی کند. این اتفاق به شدت رقابت را کاهش می دهد. از آنجا که مشتری وقت بیشتری را تنها با شما و عکاسی شما می گیرد ، احتمال استفاده از خدمات آتلیه شما بالاتر می رود.

رقابت

نمونه کارهای حرفه ای باعث جلب توجه می شود و شما را معتبر جلوه می دهد

طراحی سایت برای آتلیه بهترین شکل نمونه کارهای آنلاین است که می توانید به مشتریان بالقوه خود ارائه دهید. فرض کنید یکی از مشتریان از کیفیت عکس های شما تعریف و تمجید کرده و مشتری بالقوه را تحت تأثیر قرار داده باشد. در این صورت شمتری بالقوه تصمیم می گیرد وب سایت شما را جستجو کند تا مطمئن شود آثار شما به اندازه توصیف شده قابل توجه هستند. بعد از نیم ساعت جسجتجو در گوگل می فهمد که …

اوه ، شما وب سایتی ندارید! باور کنید بلافاصله اعتماد از بین می رود.

این روزها فقط یک عکاس ضعیف است که توانایی خرید یک وب سایت را ندارد. در اصل همان تاجر بدون کارت بازرگانی یا یک نوجوان بدون هیچ حساب رسانه اجتماعی است.

نمونه کار طراحی سایت برای آتلیه

از خودتان یک برند درست کنید

زیرا مردم به برندها اعتماد دارند. آنها از اعتبار برخوردار هستند. برند تجاری بسیار بیشتر از علامتی است که روی عکسهای خود می گذارید. برای داشتن یک برند تجاری ، باید امضای خود را تولید کنید و بیان کنید. طراحی سایت برای آتلیه بهترین مکان برای نمایش الگوها ، انگیزه ها ، موضوعات شما و در یک کلام ، روح عکاسی شماست.

مشتری های مناسب را بیابید و مشتری های اشتباه را رد کنید

وب سایت شما میانبری برای مشتریان مناسب است. به احتمال زیاد در ذهن خود، تصوری از مشتری ایده آل دارید. اگر هنوز این کار را نکرده اید ، این مقاله به شما کمک می کند آن را دریابید. به محض این که مشتری کامل را به تصویر می کشید ، درک آنچه را که او علاقه مند است نیز خواهید داشت.

بنابراین ، می توانید محتوای خود را به گونه ای تنظیم کنید که آنها را جذب کند. عناوین مورد علاقه خود را وارد کنید. پست ها و مقالاتی را که ممکن است بخوانند به اشتراک بگذارید یا بنویسید. در یک کلام برای جلب توجه آنها هر کاری می توانید انجام دهید و نشان دهید که عکاس مناسب آنها هستید.

طراحی سایت برای آتلیه

در همان زمان وب سایت شما این قدرت را دارد که “مشتری اشتباه” را دور کند.

شخصی که به دنبال یک عکاس مد می شود ، نگاهی به وب سایت شما بیندازد و با دیدن آن با علامت “عکاسی عروسی” و تمام گالری های عکس عروسی ، دیگر شما را آزار نخواهد داد. باعث صرفه جویی در وقت و انرژی زیادی می شود.

تعامل با مشتری نتیجه طراحی سایت برای آتلیه

وب سایت شما ابزار اصلی شما برای تعامل با مشتریان است.

اول از همه ، وب سایت شما کارت ویزیت شماست. هنگامی که مشتری می خواهد اطلاعات بیشتری کسب کند ، پیوند به وب سایت شما راه حل مناسب است. علاوه بر این ، وب سایت شما به عنوان یک سازمان دهنده ارتباط شما با مشتریان عمل می کند.

به شما کمک می کند بازخورد بگیرید که هم برای بهبود خدمات شما متناسب است و هم برای نشان دادن اینکه شما به مشتری ها و نظرات خود اهمیت می دهید. آنها مطمئناً از مورد دوم قدردانی خواهند کرد!

سرانجام ، طراحی سایت برای آتلیه به شما اجازه می دهد تا مشتریان خود را ردیابی کنید. اطلاعاتی درباره آنها جمع آوری کنید. پیروی از الگوها و فرکانس های علاقه آنها ، جمع آوری داده ها و آمارها سرمایه خوبی برای گسترش مخاطبان شما خواهد بود.

در اینجا اطلاعات مفصلی درباره نحوه جمع آوری اخلاقی داده های مشتری و استفاده از آنها به نفع خود خواهید یافت.

تعامل با مشتری

خود را در معرض دید مشتریان و به طور کلی کل اینترنت قرار میدهید

هر چیزی که می درخشد طلا نیست. اما طلا باید به همه بفهماند که طلا است. شما باید استعداد خود را به بقیه جهان نشان دهید. وب سایت پرچم شماست. داشتن یک نمایه شبکه های اجتماعی به سختی باعث می شود شما در موتورهای جستجو دیده شوید. زیرا بسیاری از عوامل مانند رقابت شدید یا تأثیر محدود رسانه های اجتماعی بر رتبه بندی جستجوها وجود دارد.

از طرف دیگر طراحی سایت برای آتلیه، خود شما را برای موتورهای جستجو شناخته می کند. علاوه بر این ، با یادگیری اصول SEO می توانید رتبه Google خود را بسیار بالا ببرید. در اینجا می توانید چند مرحله ساده بخوانید که بازدید بیشتری را برای سایت شما به ارمغان می آورد.

طراحی سایت برای آتلیه

تبلیغات موثرتر در شبکه های اجتماعی

حتی اگر رسانه های اجتماعی اولین انتخاب برای تبلیغ نیستند ، هنوز هم یک ابزار بسیار مهم هستند. در اینجا نیز یک وب سایت محبوبیت بیشتر در رسانه های اجتماعی و ارتقا business تجارت شما را آسان می کند.

پیوند سایت خود به اینستاگرام ، پیوندهای LinkedIn یا صفحات فیس بوک حرفه ای شما را بیشتر در معرض دید و ارتباط قرار می دهد ، زیرا هرکسی که حساب شما را مشاهده می کند می تواند کارهای شما را بررسی کرده و ایده ای در مورد مهارت های حرفه ای شما ایجاد کند.

این امر منجر به پیشنهادات شغلی و پروژه ای می شود و به طور کلی شما را با نگاهی حرفه ای تر نشان می دهد.

تبلیغات موثر در شبکه های اجتماعی

عکس های خود را بفروشید

نیازی به توضیح بیشتر است؟

در پایان ، هدف اصلی یک آتلیه کسب درآمد با استعداد شماست. درست است؟ وب سایت شما می تواند به یک بازار آنلاین تبدیل شود که در آن می توانید عکس های خود را به صورت آنلاین بفروشید. بسته به سیستم عامل و سازنده وب سایت که انتخاب می کنید ، ابزارهای مختلفی وجود دارد که می توانید برای تحقق این امر استفاده کنید.

البته بسترهای نرم افزاری دیگری نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد آثار خود را بارگذاری کرده و به فروش برسانید ، اما باز هم همانطور که در نکته اول ذکر شد ، در این صورت سیستم عامل بخشی از سود را می گیرد .

در طراحی سایت برای آتلیه خود قوانین و قیمت ها ، روش پرداخت ، روش های تحویل و هر چیز دیگری را که به ذهن شما خطور می کند انتخاب می کنید.

طراحی سایت برای آتلیه در قم

آرنی وب اینجاست تا طراحی سایت برای آتلیه را راحت تر کند

ما می دانیم که شما بیش از حد مشغول کار هستید. تقریباً زمانی برای طراحی سایت برای آتلیه ندارید. همه ما اینگونه هستیم. توصیه ما این است که این کار را به افراد متخصص بسپارید. طراحی سایت تنها بخشی از فرآیند شما می باشد. رساندن وب سایت به صفحه اول گوگل، اصلی ترین بخش است که نیاز به تخصص دارد.

همین حالا شروع کنید! آرنی وب برای خلاقیت و پیشرفت است. تیم آرنی وب ارائه دهنده خدمات طراحی سایت برای آتلیه در قم ، در هر زمینه ای که نیاز داشته باشید در کنار شما خواهد بود

طراحی سایت برای آتلیه دیگر اختیاری نیست. اگر قصد دارید کار خود را به بازار عرضه کنید و در صنعت عکاسی حرفه ای رشد کنید ، این یک ضرورت است. بنابراین اگر در حصار بوده اید ، اکنون زمان جهش است!

و اگر به تازگی شروع به کار کرده اید و همچنان به دنبال ساخت نمونه کارهای خود هستید (تا بتوانید برای وب سایت خود تصاویری داشته باشید) ، بدون مطالعه مطلب “چرا باید وب سایت داشته باشیم؟” اینجا را ترک نکنید!

دسته بندی مطالب

نویسنده مطلب:

عضو تیم آرنی وب هستم. کارشناس مهندسی صنایع، فعال در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ، ایجاد فروشگاه اینترنتی و تقریبا چهار سال هستش که در این زمینه ها فعالیت می کنم و سعی دارم مطالبی رو که به نظرم کاربردی هستند رو به عنوان مقاله در سایت ارائه بدم.

مطالب مرتبط

کانال تلگرام مجله تخصصی موتورسیکلت

کانال تلگرام مجله تخصصی موتورسیکلت در شبکه اجتماعی تلگرام راه اندازی گردید. هدف از ایجاد این کانال، معرفی محصولات به روز، آموزش تعمیر موتورسیکلت،…

10 وبلاگ برتر طراحی سایت که ارزش دنبال کردن دارد

الهام به اشکال مختلفی می آید و پیشرفت حرفه ای هرگز به پایان نمی رسد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما لیست عظیمی…

پلاگین نال شده چیست؟

پلاگین نال شده چیست؟ افزونه نال شده یک کپی از یک پلاگین پولی است و هدف آن ارائه خدمات پرمیوم به صورت رایگان می…

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرنی وب

راه اندازی وب سایت یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد. اما مطمئنا بعد از پیاده سازی، نیاز به پشتیبانی وجود دارد. ما در آرنی وب، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در قم ، باز طراحی، راه اندازی، بهینه سازی سئو و پشتیبانی سایت در قم به متقاضیان محترم می باشیم.

ارتباط با ما

نماد اعتماد

تمامی حقوق متعلق به آرنی وب می باشد. (طراح پوسته: محمد رشیدی)