طراحی سایت آرایشگاه در قم

طراحی سایت آرایشگاه با ظاهری زیبا و امکانات حرفه ای، با اهمیت ترین روش های جذب مشتریان می باشد. شما هم می توانید برای جلب مشتریان بیشتر نسبت به طراحی سایت اقدام نمایید. طراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبایی در قم با گرافیک اختصاصی و امکان نوبت دهی بصورت آنلاین به همراه نسخه موبایل با امکانات پیشرفته و حرفه ای توسط آرنی وب صورت می پذیرد.

طراحی سایت آرایشگاه با ظاهری زیبا و امکانات حرفه ای، با اهمیت ترین روش های جذب مشتریان می باشد. شما هم می توانید برای جلب مشتریان بیشتر نسبت به طراحی سایت اقدام نمایید. طراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبایی در قم با گرافیک اختصاصی و امکان نوبت دهی بصورت آنلاین به همراه نسخه موبایل با امکانات پیشرفته و حرفه ای توسط آرنی وب صورت می پذیرد. زیبایی طلبی ویژگی تمامی افراد اعم از زن و مرد ، به خصوص در دنیای مدرن امروز است. حتما تایید میکنید که بازار رقابت و تنوع خدمات در این زمینه سر به فلک کشیده است. این امر، انتخاب را برای مخاطبان سخت تر از همیشه کرده است . اما در این میان آن هایی موفق ترند که در دنیای اینترنت فعال ترند . با ارائه نمونه کارهای خود  معروف تر جلوه کرده اند و با  گذشتن از سر زبان ها به گوش دیگران رسیده و سیلی عظیم از مشتریان را به سمت آرایشگاه خود سوق می دهد.

طراحی سایت آرایشگاه؟

امروزه تبلیغات اینترنتی به دلیل قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به طوری که همگان روش های کهنه و قدیمی را کنار گذاشته اند و از فضای اینترنت که بسیار کم هزینه تر و سریع تر است استفاده میکنند. مشاغل و حرفه های مختلف برای معرفی خدمات و محصولات خود از سایت ها استفاده می کنند.  در این میان سالن های زیبایی و آرایشی که مخاطب اصلی آنها بانوان هستن معمولا تبلیغات خود را در قالب برگه های تبلیغاتی و کاتالوگ ها انجام می دادند ولی افراد توجه زیادی به کاتالوگ ها ندارن و یا اینکه در دسترس نیستند. ولی طراحی سایت آرایشگاه زنانه بستر مناسبی برای تبلیغات همیشگی و کم هزینه فراهم کرده.

دلیل اهمیت طراحی سایت آرایشگاه ؟

قدم اول برای تبلیغات اینترنتی آرایشگاه زنانه، طراحی وب سایت به صورت استاندارد و حرفه ای است. این اتفاق باعث میشود ، مدیران سالنهای آرایشی از رقبا سبقت گرفته و کسب و کار خود را توسعه دهند.  مشتریان نیز از طریق وب سایت میتوانند با خدمات آرایشگاه ها و سالن های زیبایی از طریق نمونه کارهای قرار داده شده، آشنا شوند. به راحتی به اطلاعات تماس با مدیر سالن دست پیدا کنند و از همه مهمتر، می توانند نوبت انلاین بگیرند. امکان رزرو آنلاین نوبت در دوران کرونا باعث استقبال مشتریان خواهد شد.

نیاز به طراحی سایت آرایشگاه

بسیاری از آرایشگاه های مردانه و زنانه نسبت به اهمیت داشتن یک سایت اختصاصی آگاهی پیدا کرده اند. از مهمترین راه های جذب مشتری، طراحی سایت آرایشگاهی با ظاهر و امکانات حرفه ای و سئوی مناسب می باشد. شما می توانید با یک وب سایت آرایشگاه نسبت به افزایش مشتریان خود اقدام نمایید. همچنین شما می توانید خدمات مختلفی مانند رزرو آنلاین را در سایت خود ایجاد نمایید . مشتریان بتوانند به صورت آنلاین نسبت به پرداخت بیعانه اقدام نمایند.

کاری که ما در نمونه سایتهای آرایشگاهی طراحی شده به خوبی انجام داده ایم. شما می توانید با استفاده از خبر های مختلفی مربوط به  آرایشگری و ساخت خبرنامه ها، مخاطبان و بازدید کنندگان بسیاری را جذب سایت خود کنید. با کمک طراحان و متخصصین آرنی وب شما می توانید با تولید محتوای مناسب و جالب برای سایت آرایشگاهی خود نسبت به افزایش بازدید از سایت آرایشگاهی خود اقدام نمایید و مخاطبان سایت خود را افزایش دهید. البته افزایش مخاطب یعنی افزایش درآمد شما. رقابت در این زمینه به نحوی شده است که جذب مشتری از طریق سایت بسیار حائز اهمیت شده است.

وب سایت یا اینستاگرام؟

برخی از افراد تصمیم می گیرند تجارت خود را فقط با استفاده از صفحه اینستاگرام انجام دهند. بدون شک ، این شبکه اجتماعی می تواند به عنوان ابزاری اضافی برای ارتباط با مشتری عمل کند. اما آیا واقعاً می تواند جایگزین وب سایت شود؟ با این روش ، چه جزئیات مهمی را از دست خواهید داد؟ اجازه بدید معایب صفحات اجتماعی رو ببینیم:

عدم کنترل

با توجه به قوانین صفحات اجتماعی، تضمینی نیست که یک روز صفحه اجتماعی شما حذف یا مسدود نشود.

طراحی محدود

تمام کاری که می توانید در اینستاگرام انجام دهید این است که فقط لوگو خود را اضافه کنید و تغییرات جزئی در نحوه ارائه اطلاعات اعمال کنید.

از دست دادن برخی از مشتریان

بخشی از مخاطبان شما از اینستاگرام استفاده نمی کنند. اگر فقط به این شبکه اجتماعی اعتماد کنید ، تعداد زیادی از مشتریان بالقوه خود را از دست خواهید دهید.

اطلاعات محدود

اطلاعات ارسال شده در صفحات اجتماعی می تواند مشتری بالقوه ای را به وب سایت شما بیاورد. اما این پست ها اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار نمی دهد. به همین دلایل اینستاگرام نباید تنها پلتفرمی باشد که از آن استفاده می کنید.

هدف از طراحی سایت برای آرایشگاه

بیشتر سالن ها و شبکه های بزرگ اهمیت داشتن وب سایت برای توسعه تجارت خود را به وضوح درک می کنند. برعکس ، شرکت کوچکتر شک بیشتری دارد. اما مسئله این است که مهم نیست که کسب و کار زیبایی شما چه کوچک و بزرگ باشد و چه تمرکز داشته باشد ، یک وب سایت می تواند ابزاری قدرتمند برای افزایش سود شما باشد. بیایید ببینیم که دقیقاً چگونه می توانید از آن بهره مند شوید.

جذب مشتری

جذب مشتری

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باعث می شود مشتریانی که به دنبال کسب و کار قابل اعتماد هستند به سراغ شما بیایند.

ارتباط بهتر

ارتباط بهتر

ابزارهای ارتباط آنلاین مورد استفاده در وب سایت، قابلیت ایجاد ارتباط دوطرفه با مشتریان را ایجاد میکند.

نمایش مهارت

نمایش مهارت

با قراردادن نمونه کار در وب سایت، می توان میزان مهارت در کسب و کار را به نمایش گذاشت.

کسب اعتماد

کسب اعتماد

یک وب سایت "زیبا و هوشمند" اعتبار بیشتری به یک کسب و کار می دهد.

تقویت برند

تقویت برند

با بهبود رتبه در گوگل و افزایش بازدید از وب سایت، برند خود را قوی تر کنید.

مزایای راه اندازی سایت و اپلیکیشن آرایشگاه زنانه

امکان رزرو نوبت به صورت آنلاین به کمک سایت و اپلیکیشن آرایشگاه زنانه، شما به مشتریان خود این امکان را می دهید تا به صورت آنلاین نوبت بگیرند و سر وقت در آرایشگاه حاضر شوند. به این صورت نه وقت مشتری در صف تلف می شود و نه آرایشگاه شما شلوغ خواهد شد.
افزایش اعتبار آرایشگاه شما زمانی که یک سایت برای معرفی خدمات، محیط، آرایشگران و… آرایشگاه خود داشته باشید، در نظر مخاطبان حرفه ای به نظر می آیید و این کار اعتبار شما را افزایش خواهد داد.
نمایش مجوز آرایشگاه و مدارک ارایشگران شما می توانید مجوز آرایشگاه خود و مدارک آرایشگران را در سایت به نمایش بگذارید و اطمینان مشتریان خود را جلب کنید.
افزایش مشتریان و مخاطبان شما با داشتن سایت، در واقع خودتان را به بازه بیشتری از افراد معرفی خواهید کرد و در نتیجه مشتریان شما روز به روز افزایش خواهند یافت. حتی اگر مخاطبان سایت شما در شهرهای دیگری باشند، شما می توانید به آنها در زمینه های مختلف مشاوره دهید.
ارتباط دائمی با مشتریان شما به کمک سایت و اپلیکیشن به صورت دائمی می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید، به آنها مشاوره دهید و آنها را از تخفیف و خدمات جدید آرایشگاه خود مطلع کنید.
تعیین دقیق آدرس آرایشگاه به کمک گوگل مپ شما می توانید به کمک گوگل مپ آدرس آرایشگاه خود را تعیین کنید و کار را برای مشتریان خود ساده تر کنید، همجنین برای سایت خود سئو محلی انجام دهید.

امکانات سایت آرایشگاه و سالن زیبایی

 • معرفی پکیج های خدمات عروس و داماد
 • امکان نمایش و دسته بندی نمونه کارها
 • امکان نمایش فضا، امکانات، تجهیزات سالن
 • آموزش نکات آرایشی
 • سیستم سفارش گیری
 • بانک اطلاعاتی
 • نوبت دهی آنلاین
 • فرم استخدام
 • امکان معرفی آرایشگران و نمایش رزومه و تخصص آن ها
 • امکان تخفیف در ازای رزرو آنلاین
 • بنر تبلیغات
 • امکان ارسال ایمیل و پیامک گروهی به اعضا
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • بخش سوالات متداول
 • بهینه سازی کدها برای گوگل
 • سازگاری با موبایل و تبلت
 • خبرنامه پیامکی
 • شبکه های اجتماعی وب سایت
 • صفحه تماس با ما ( اطلاعات تماس، آدرس ها و راه های ارتباطی)
 • صفحه درباره ما (معرفی سایت، معرفی امکانات)
 • معرفی روزانه، ماهانه و سالیانه سایت به موتور های جستجو
 • امکان چت یا پرسش و پاسخ آنلاین

ساختار سایت آرایشگاه یا سالن زیبایی

سلسله مراتب منظم صفحات در مورد تجربه کاربر قابل توجه است ، و ساختار همچنین به رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو کمک می کند. در مورد تجارت زیبایی صحبت کنید ، شما واقعاً به صفحات زیادی احتیاج ندارید. هرچه راحت تر، آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید، نتیجه بهتری دارد. حال بیایید ببینیم چه صفحاتی لازم است:

صفحه اصلی

 صفحه اصلی بخش مهمی از وب سایت است. این صفحه یک تصویر از نام تجاری شما ایجاد می کند و اولین تأثیر را بر بازدید کنندگان می گذارد. بنابراین ، حداقل باید:

الف) مستقیماً بگوید شما کی هستید و چه کاری انجام می دهید ، با استفاده از یک متن “ملموس” و دقیق 

ب) تصاویری واقع گرایانه و حرفه ای که ارزش ارائه شده شما را توضیح دهد (می تواند یک عکس روتوش شده از یکی باشد)

ج)  باید بازدیدکنندگان را به اندازه کافی تشویق کند تا آنها ادامه دهند و بر روی صفحات داخلی وب سایت شما کلیک کنند.

معرفی خدمات 

هر یک از آنها باید شامل شرح مفصلی از خدمات باشد و رویکرد منحصر به فرد سالن شما را نشان دهد. همچنین استفاده از گالری آثار ، تصاویر “قبل از بعد” ، داده های مربوط به متخصصان زیبایی به همراه اطلاعات تماس ، توصیفات و فرم های رزرو در هر یک از صفحات بسیار مهم است.

صفحه درباره ما

به مشتریان خود داستانی جذاب درباره سالن زیبایی خود بگویید. به آنها اجازه دهید در پشت صحنه ایجاد ایده و مفهوم برند شما نگاه کنند.

وبلاگ

مشتریان خود را با اخبار سالن ، اطلاعات مربوط به خدمات ، تصاویر بهترین کارها ، آخرین فروش ها و تبلیغات خود پر کنید. همچنین توصیه های استادان در مورد خدمات مختلف زیبایی را به خوانندگان خود ارائه دهید. اگر بازدیدکنندگان اطلاعات را مفید و قابل اعتماد بدانند ، این امر اعتبار سالن شما را از نظر آنها بالا می برد. علاوه بر این ، ثابت شده است که پست های وبلاگ در جذب بازدیدکننده برای سایت شما خوب است.

بخش دوره های آموزشی و پذیرش کارآموز

اگر در آرایشگاه خود دوره آموزشی برگزار می کنید و کارآموز می پذیرید، حتما بخشی از سایت را به ثبت نام کارآموزان و معرفی دوره آموزشی اختصاص دهید.

 

بخش رزرو نوبت

بهتر است بخشی برای نوبت دهی به مشتریان داشته باشید، به این صورت کارهای شما منظم می شود و مشتریان منتظر نمی مانند.

اطلاعات تماس

این صفحه باید شامل اطلاعات تماس ، فرم تماس و نقشه Google باشد که موقعیت فیزیکی سالن شما را نشان می دهد. علاوه بر این ، ممکن است تصویر جلوی سالن خود را برای کمک به مشتریان در هنگام یافتن اولین بار به راحتی پیدا کنید.

مطلب پایانی

بدون شک داشتن وب سایت برای هر مشاغل خصوصاً برای یک سالن زیبایی مهم است. برای کمک به شما در تقویت پروژه خود ، سایت باید کاربر پسند ، آموزنده ، چشم نواز و موثر باشد. این باید یک سلسله مراتب منظم داشته باشد تا به شما اجازه دهد کاربران شما را در موتورهای جستجو پیدا کنند. و همچنین شامل انواع محتوا برای پوشش هرچه بیشتر مخاطبان بسیار حیاتی است. تحت این شرایط ، یک وب سایت یکی از بهترین منابع شما برای هدایت های جدید است. در صورتی که هنوز برای ایجاد وب سایت دچار شک و تردید هستید، پیشنهاد میکنیم مطلب ” چرا باید وب سایت داشته باشیم؟ ” را مطالعه کنید

توانایی آرنی وب برای طراحی سایت آرایشگاه در قم

تمام ویژگی هایی که در بالا مطرح شده است، امکانات کلی در یک سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی است. آرنی وب با کمال میل به استقبال پیشنهادات صاحبان این عرصه جهت افزایش امکانات می باشد. با افتخار میگوییم که ما هیچ محدودیتی در این زمینه نداریم. با آغوش باز کیفیت خدمات خود را با اظهار نظر شما عزیزان افزایش خواهیم داد. میتوانید با تماس با مشاوران آرنی وب نسبت به داشتن یک سایت آرایشگاهی حرفه ای اقدام کنید. در صورت تمایل برای دریافت مشاوره رایگان، میتوانید از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید. کارشناسان آرنی وب ارائه دهنده خدمات طراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبابی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

نرخ خدمات طراحی سایت

سایت آریشگاه و سالن زیبایی
تومان 1499000
 • طراحی و پیاده سازی سایت
 • نصب افزونه های مورد نیاز
 • ارسال 5 عدد مطلب
پیشنهاد ویژه

در صورتیکه پرسشی در رابطه با روند کاری طراحی سایت دارید، می توانید همین الان با کارشناسان آرنی وب تماس بگیرید تا در یک جلسه به صورت رایگان به شما مشاوره های لازم در این زمینه داده شود.

درباره ما

ما در آرنی وب، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در قم، باز طراحی، راه اندازی، بهینه سازی سئو و پشتیبانی سایت در قم به متقاضیان محترم می باشیم.

تماس با ما
logo-samandehi
تمامی حقوق متعلق به آرنی وب می باشد. (طراح پوسته: محمد رشیدی)