طراحی سایت بیمه در قم

ارائه خدمات آنلاین یکی از راه هایی است که با استفاده از آن می توان به مشتریان بسیاری در سراسر کشور خدمت رسانی کرد. از این رو شرکت های بیمه و نمایندگی ها برای جذب مشتری اقدام به طراحی سایت بیمه کرده اند. کارگزاری های بیمه برای ارائه خدمات خود به سایت و اپلیکیشن نیاز دارند. آرنی وب با ارائه خدمات طراحی سایت بیمه در قم به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر سایت جذاب و مطمئن داشته باشید.

سخنی کوتاه

ارائه خدمات آنلاین یکی از راه هایی است که با استفاده از آن می توان به مشتریان بسیاری در سراسر کشور خدمت رسانی کرد. از این رو شرکت های بیمه و نمایندگی ها برای جذب مشتری اقدام به طراحی سایت بیمه کرده اند. کارگزاری های بیمه برای ارائه خدمات خود به سایت و اپلیکیشن نیاز دارند. آرنی وب با ارائه خدمات طراحی سایت بیمه در قم به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر سایت جذاب و مطمئن داشته باشید. بعنوان مثال اسنپ را در نظر بگیرید. قبلا مردم برای نقل و انتقالات باید یا با تماس تلفن و یا به صورت حضوری اقدام به گرفتن ماشین می کردند. ولی امروز بیشتر مردم از اسنپ برای این کار استفاده می کنند. نکته جالبتر اینکه همان رانندگانی که به نوعی این مسئله را قبول نداشتند و به این مسئله فکر نمی کردند اکنون در اسنپ مشغول به کارند.

یک سایت قوی در حوزۀ بیمه

هر امکانی که برای طراحی یک وب‌سایت در حوزۀ بیمه لازم خواهید داشت

دامنه، هاست و قالب رایگان

شما هیچ هزینه‌ای بابت دامنۀ اختصاصی و هاست خود پرداخت نمی‌کنید. این دو مورد (به همراه قالب) به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد.

مدیریت سادۀ سایت

کار با سایت بیمه شما واقعاً ساده است و هر کسی ظرف 1 ساعت و بدون هیچ دانشی می‌تواند نحوۀ مدیریت آن را یاد بگیرد.

معرفی انواع بیمه‌ها

به ساده‌ترین شکل ممکن می‌توانید برای بیمه‌های مختلف خود صفحه ایجاد کنید و به صورت کامل آنها را به کاربر معرفی نمایید.

دریافت درخواست بیمه

شما می‌توانید به کمک فرم‌ساز پرتال، اطلاعات کاربران را دریافت نمایید، درخواست آنها را پیگیری کنید و به زبان ساده، آنها را به مشتری تبدیل کنید.

پرداخت آنلاین حق بیمه

از این پس، مشتری‌های شما می‌توانند به صورت آنلاین و با کمترین دردسر، مبلغ بیمۀ خودشان را برای شما واریز نمایند.

پیامک تکمیل فرم

اگر بخواهید، به محض تکمیل شدن یک فرم می‌توانید با پیامک از این موضوع مطلع شوید تا ظرف چند دقیقه با مشتری تماس بگیرید.

انتشار اخبار و مقالات

به راحتی، آخرین اخبار خودتان را به اطلاع مشتری‌ها برسانید و با تولید مقالات آموزشی، مشتری‌های جدید جذب کنید.

تعریف همکار

شما به عنوان مدیر سایت می‌توانید به سایر نیروهای خود دسترسی (با محدودیت‌های مشخص) بدهید تا بتوانند بخشی از کارهای سایت را انجام دهند.

آمارگیر پیشرفته

آمار دقیق بازدیدکننده‌های خود را داشته باشید. آنها چند نفر هستند، چگونه شما را پیدا کرده‌اند، در چه شهر یا کشوری زندگی می‌کنند و ...

فقط بیمه نیست که بیمه می کند !!!

وب سایت بیمه ای خود را طراحی و کسب و کارت را بیمه کن

امروزه طراحی سایت بیمه برای شرکت های بیمه یک الزام است. صنعت بیمه در سال های اخیر یکی از برترین بسترها برای سرمایه‌گذاری در حوزه آنلاین است. اکثر افراد جامعه حداقل با یک نوع بیمه سر و کار دارند، پس چه بهتر که شما با طراحی سایت بیمه بتوانید خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهید. همان طور که می دانید اگر مشتریان از شرکت بیمه شما راضی باشند، مشتریان دیگری را نیز به شرکت شما جذب خواهند کرد.
امروزه مهم ترین مسئله برای افراد جامعه وقت و هزینه است، پس بهتر است که مشتریان شما بتوانند کارهای مربوط به بیمه خود را از طریق آنلاین و تنها با چند کلیک انجام دهند. یک مثل معروف در این رابطه وجود دارد که:

یک مشتری راضی هزاران مشتری دیگر را برای شما به ارمغان می آورد.

همین یک جمله کافی است که شما همین حالا اقدام به طراحی سایت بیمه خود کنید.

انواع طراحی سایت فروش بیمه آنلاین

بیمه مسافرتی

حادثه و مشکلات همواره در کمین است و ما هرگز نمی‌دانیم که در طول سفر چه حوادثی ممکن است پیش بیاید.یکی از ابعاد زندگی ما سفر است و بیمه‌ی مسافرتی یکی از آن بیمه‌هایی است که باید مورد توجه قرار دهیم تا در طول سفر، با کمترین دغدغه، از لحظات خود لذت ببریم.

بیمه سفر
بیمه سفر

بیمه آتش سوزی
بیمه ی منازل مسکونی در جهت رفع کامل نیازهای ساکنین منازل مسکونی کلیه موارد زیر را تحت پوشش بیمه‌ای قرار دهد و مجموعه‌ای کامل از بیمه‌‌نامه‌های مورد نیاز مشتریان را به ایشان ارائه داده است و می توان به بیمه آتش سوزی،خطر زلزله،اثاثیه و لوازم مسکن نام برد.

بیمه عمر و بازنشستگی

بیمه عمر یکی از انواع بیمه اشخاص است که علاوه بر ارائه‌ پوشش‌هایی برای زمان حیات، پوشش‌های مخصوص در مقابل خطرهای فوت نیز دارد و شخص بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغی به عنوان حق‌بیمه و انتخاب پوشش‌های مورد نظر، بیمه عمر مناسب خود را از شرکت بیمه تهیه کند.

بیمه سفر
بیمه سفر

بیمه اتومبیل

 درحالت کلی گروه بیمه اتومبیل جبران کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی از جمله تصادف، آتش‌سوزی و سرقت به اتومبیل مورد بیمه، سرنشینان آن و اشخاص ثالث می‌باشد.بنابراین این گروه بیمه را می‌توان به دو بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و سرنشین تقسیم کرد.

لزوم طراحی سایت بیمه

استفاده از روش های خدمات رسانی  قدیمی و به صورت حضوری برای عرضه خدماتی نظیر بیمه دیگر موفقیت آمیز نیست. امروزه به دلیل دسترسی و سهولت در استفاده از خدمات آنلاین ، مردم ترجیح می دهند که کارهای خود را به شکل اینترنتی انجام دهند. به همین دلیل طراحی سایت خدماتی مورد توجه قرار گرفته است.

اگر شما یک کارگزاری بیمه داشته باشید،در بیش ترین حالت ممکن تنها می توانید به مردم اطراف محل خود خدمات رسانی کنید. این درحالی است که در فضای آنلاین مشتریان بسیاری به دنبال استفاده از این خدمات می باشند و شما این ظرفیت بسیار بزرگ را از دست خواهید داد.با طراحی سایت فروش آنلاین بیمه قادر خواهید بود که در دورترین نقاط کشور نیز، خدمات خود را ارائه نمایید.

شما می توانید برای رسیدن به این اهداف از خدمات متنوع تیم آرنی وب در زمینه طراحی سایت بیمه و سئو سایت با بهترین قیمت سئو جهت ارتقا رتبه وبسایت خود استفاده نمایید. برای مشاهده نمونه کارهای سئو با آرنی وب تماس بگیرید. در این جا ما چند مورد از موارد لزوم طراحی سایت بیمه را عرض می کنیم:

آشنایی کاربران با انواع بیمه

افرایش اعتبار کارگزاری در رقابت با صنعت بیمه

سهولت دسترسی مشتریان به خدمات

برندینگ کارگزاری بیمه

لزوم طراحی سایت بیمه

فضایی برای تبلیغاتی چون ایمیل مارکتینگ و سئو

امکان ایجاد مشاوره آنلاین

کاهش اتلاف وقت و هزینه

راحتی کار متصدیان بیمه

قیمت طراحی سایت بیمه

تخمین زمان و قیمت طراحی سایت بیمه با توجه به امکانات و ویژگی های متفاوتی که میتوان برای وبسایت در نظر گرفت میتواند بسیار متفاوت باشد. یکی از موضوعاتی که در هزینه طراحی سایت بیمه، موثر است استفاده از سرور قدرتمند میباشد. از آنجا که این نوع وبسایت بازدید بالایی دارد،  سایت نیاز به استفاده از سرور های قدرمند وجود دارد. شما با تماس با تیم مشاوره، میتوانید از تعرفه ساخت سایت بیمه  و در مورد ویژگی های دیگر سایت، مطلع شوید. آرنی وب آماده خدمت رسانی به شما در زمینه طراحی سایت فروش آنلاین بیمه می باشد. 

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت بیمه

عواملی که در قیمت سایت بیمه موثر است شامل موارد زیر است :

 • افزایش امنیت وب سایت
 • طراحی فرم‌های مختلف برای محاسبه هوشمند هزینه بیمه
 • اضافه کردن امکانات خاص به وب‌سایت
 • طراحی پنل‌های ارتباطی با مشتریان
 • ظاهر گرافیکی زیبا و جذاب و حرفه‌ای مناسب با فضای بیمه

همین الان وبسایت بیمه خود را سفارش دهید!

طراحی سایت فروش آنلاین بیمه تاثیر بسیار زیادی در کسب و کار  کارگزاری های بیمه داردبه شرطی که به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود .شما می توانید برای درخواست طراحی وبسایت حرفه ای و یا برای سفارش سئو  ، با شماره ۸۸۵۵۱۴۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.تماس با مشاوران آرنی وب

امکانات طراحی سایت بیمه

 • طراحی سایت معرفی شرکت
 • گالری تصاویر و سوابق فعالیت ها
 • بخش تماس با ما و آدرس نمایندگی ها
 • افزودن بخش بلاگ و اخبار بیمه
 • افزودن قابلیت دسته بندی انواع بیمه
 • معرفی انواع بیمه و شرح خدمات آن ها
 • فیلتر بیمه نامه بر اساس هزینه و ویژگی
 • سفارش بیمه با فرم درخواست بیمه
 • امکان پرداخت آنلاین بیمه نامه
 • جدول تعرفه بیمه ، حق بیمه و درصد بیمه
 • ارائه پیشنهاد بر اساس جستجوی کاربر
 • نصب ماژول RSSبرای دریافت اخبار بیمه
 • ثبت نام آنلاین بیمه با حساب کاربری
 • جستجوی پیشرفته از بین خدمات بیمه
 • امکان برگزاری نظرسنجی آنلاین
 • فرم درخواست مشاوره از طریق چت آنلاین
 • تمدید بیمه نامه و پرداخت قسطی آنلاین
 • سئو و بهینه سازی سایت

مزایای طراحی وبسایت بیمه

افزایش اعتبار و برند سازی

ارائه خدمات به صورت 24 ساعته

پشتیبانی 24

شرکت های بیمه با ارائه پشتیبانی 7 روزه و 24 ساعته تجربه جدیدی خدمات بیمه را به مشتریان ارائه می کنند. پشتیبانی سایت آنلاین و دردسترس مشتریان بوده و درصورت بروز مشکل به آسانی بر طرف می شود.

خدمت رسانی در تمام نقاط کشور

ارسال به سراسر کشور

با طراحی سایت فروش آنلاین بیمه  خدمات خود را به سراسر نقاط کشور ارائه کنید. متقاضیان خدمات بیمه میتوانند به راحتی و با چند کلیک، بیمه خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین پرداخت کنند و بیمه نامه خود را دریافت نمایند.

جذب مشتریان بیش تر

جذب مشتری

ایجاد سایت بیمه به شما کمک می کند تا مشتریان خود را در طیف وسیع تری جذب برند شما شده و به شما دسترسی داشته باشند. زیرا مشتریان می توانند در هر کجا که باشند از این خدمات بهره ببرند. 

مشاوره تخصصی به کاربران سایت

مشاوره تخصصی

کارشناسان و نمایندگان بیمه می توانند به منظور مشاوره بهتر به متقاضیان و افزایش فروش از طریق چت آنلاین و فرم تماس می توانند در مورد انواع بیمه نامه با توجه به نیاز مشتریان آن ها را راهنمایی کنند. 

فروش بیش تر و افزایش درآمد

افزایش فروش

سایت های فروش بیمه آنلاین با توجه به امکانات و قابلیت هایی که به نسبت مراجعه حضوری دارند ، خدمات بیش تری را به مشتریان ارائه کنند که با عث افزایش چندین برابری درآمد آن ها به نسبت قبل می شود. 

سئو در طراحی سایت بیمه

زمانی که صحبت از طراحی سایت بیمه به میان میاید مانند هر تجارت الکترونیک دیگری شما باید در جستجوی معرفی سایت خود به کاربران باشید. در تجارت الکترونیک خبری از بنر ها و آگهی های بازرگانی نیست. در این نوع تجارت سئو کاران برای معرفی سایت شما وارد عمل می شوند و با رعایت تمام نکات و فاکتور های گوگل رتبه سایت شما را ارتقا می دهند.

سئو سایت با پیروی از اصول و الگوریتم ها گوگل رتبه طراحی سایت بیمه در صفحه نمایش اطلاعات به شدت ارتقا خواهد یافت. ما در طراحی سایت بیمه به دنبال سئو سازی قدرتمندی در سایت شما هستیم. راه اندازی سایت بیمه شما با استفاده از روش های متفاوت بهینه سازی سایت با استفاده از لینک سازی ها و بهینه سازی محتوا و تولید محتوا به گونه ای انجام می شود که موتور های جستجو مهر تایید خود را روی طراحی سایت بیمه شما خواهند زد.

بدین ترتیب زمانی که کاربر به دنبال سایت های بیمه می گردد. موتور جستجو که همواره به دنبال طراحی های معتبر است راه اندازی سایت بیمه شما در اولویت قرار داده و آن را در بالاترین رتبه در صفحه نمایش نتایج و نشان خواهد.

شما با برخورداری از یک سئو قوی با هجوم کاربران به سایت خود مواجه خواهید شد. این کاربران به دنبال بهترین شرکت خدمات بیمه ای در فضای مجازی هستند و از طراحی سایت بیمه شما استقبال خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایجاد وب سایت بیمه با مشاوران آرنی وب تماس حاصل فرمایید.

نرخ خدمات طراحی سایت

سایت دفتر خدمات بیمه
تومان 1499000
 • طراحی و پیاده سازی سایت
 • نصب افزونه های مورد نیاز
 • ارسال 5 عدد مطلب
پیشنهاد ویژه

در صورتیکه پرسشی در رابطه با روند کاری طراحی سایت دارید، می توانید همین الان با کارشناسان آرنی وب تماس بگیرید تا در یک جلسه به صورت رایگان به شما مشاوره های لازم در این زمینه داده شود.

درباره ما

ما در آرنی وب، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در قم، باز طراحی، راه اندازی، بهینه سازی سئو و پشتیبانی سایت در قم به متقاضیان محترم می باشیم.

تماس با ما
logo-samandehi
تمامی حقوق متعلق به آرنی وب می باشد. (طراح پوسته: محمد رشیدی)