لوگو آرنی وب
طراحی ، پشتیبانی و بهبود سئو در قم
09902536550
حـتــی ایام تعطیل – 8 صبح الی 20
QR Code
دسته بندی: “

چکیده مطلب:

الهام به اشکال مختلفی می آید و پیشرفت حرفه ای هرگز به پایان نمی رسد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما لیست عظیمی از وبلاگ‌های طراحی سایت را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانند مغز شما را در طول سال تغذیه کنند. ما به وقت شما احترام می گذاریم به همین دلیل است که ما فقط وبلاگ های طراحی وب را که اخیراً به روز شده اند جمع آوری کرده ایم.

تاریخ:

نویسنده:

تعداد بازدید:

دیدگاه ها:

زمان مطالعه

6

دقیقه

10 وبلاگ برتر طراحی سایت که ارزش دنبال کردن دارد

فهرست مطالب

الهام به اشکال مختلفی می آید و پیشرفت حرفه ای هرگز به پایان نمی رسد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما لیستی 10 وبلاگ برتر طراحی سایت را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانند مغز شما را در طول سال تغذیه کنند. ما به وقت شما احترام می گذاریم به همین دلیل است که ما فقط وبلاگ های طراحی وب را که اخیراً به روز شده اند جمع آوری کرده ایم.

 

1. Smashing Magazine

10 وبلاگ برتر طراحی سایت
10 وبلاگ برتر طراحی سایت

شروع ما برای 10 وبلاگ برتر طراحی سایت، مجله Smashing است. اغلب پیش نمی آید که نشریه ای پیدا کنید که بتواند به همان اندازه که Smashing می تواند مقالات با کیفیت بالا را منتشر کند. برخی از مکان‌ها مقالات زیادی را منتشر می‌کنند که محتوای بسیار کمی دارند، اما این افراد مطمئن می‌شوند که تقریباً هر کلمه‌ای که منتشر می‌کنند به شما به عنوان یک طراح و توسعه‌دهنده مرتبط باشد. اخیراً، آنها کارگاه‌های زنده‌ای را در زمینه front-end و UX نیز راه‌اندازی کرده‌اند.

مشاهده سایت

 

2. Awwwards

Awwwards در مورد یک چیز است: شما. لحظه ای که وارد صفحه اصلی می شوید، می توانید روی صدها طرح برتر در اینترنت کلیک کنید. سرپرستی که به Awwwards می‌رود بسیار حیرت‌انگیز است، و همیشه هنگام بازدید الهام‌بخش جدیدی خواهید یافت. نه تنها این، بلکه آنها مصاحبه ها و منابعی را ارسال می کنند که می توانید از آنها برای تقویت حرفه خود استفاده کنید. علاوه بر این، مسابقه سایت ماه آنها شما را درگیر رای دادن به کار ارزشمندی می کند که دیگران انجام می دهند.

مشاهده سایت

 

3. Web Designer Depot

الهام، بررسی کنید. تکنیک، بررسی کنید. تجارت، چک کنید. زندگی آزاد یا نمایندگی؟ بررسی. وقتی صحبت 10 وبلاگ برتر طراحی سایت می شود، این وبلاگ به آن پرداخته است. اگر نیاز به دانستن در مورد آن دارید، احتمال اینکه Web Designer Depot مقاله ای در این زمینه داشته باشد بسیار زیاد است. و علاوه بر آزمون‌ها و نظرسنجی‌های تعاملی که به طور منظم انجام می‌دهند، بدون ذکر مقاله‌های جذابی که به صورت هفتگی ارسال می‌کنند (اگر نه بیشتر)، جستجو در آرشیو وبلاگ به ندرت به اندازه آرشیو آنها مفرح یا مثمر ثمر است.

مشاهده سایت

 

4. Hongkiat

در وبلاگ Hongkiat، نحوه استفاده از ابزارهای طراحی را از طریق آموزش‌های آن‌ها بیاموزید و به موارد رایگان مانند بسته‌های آیکون و فونت‌ها دسترسی داشته باشید. آنها همچنین دارای پست های وبلاگ متمرکز بر طراحی وب هستند، البته، از جمله نکات و توصیه هایی برای انجام تجارت به عنوان یک طراح وب. (موضوعات فلسفه طراحی نیز پوشش داده شده است.) این وبلاگ برای مدت طولانی وجود داشته است و قطعاً یکی از شناخته شده ترین مطالب در این لیست است، با نکات زیادی برای طراحان سطح حرفه ای، اما آنها موضوعاتی را پوشش می دهند که مبتدیان می توانند همچنین مانند مقدمه های CSS و پرسش های متداول را درک کنید.

مشاهده سایت

 

5. Speckyboy

Speckyboy ساده، تمیز و سرراست، شکاف زندگی شما را پر می‌کند، جایی که به نکات، گرایش‌ها، طراحی گرافیکی، مطالعات UX و مشاوره آزاد نیاز دارید. نه تنها این، بلکه Speckyboy بیش از یک دهه است که وجود داشته است و همچنان به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا و ویرایش شده را ارائه می دهد. به علاوه، گفتن این نام سرگرم کننده است، که قطعاً نکته دیگری به نفع آن است.

مشاهده سایت

 

6. Creative Bloq

تمام طراحی، همیشه. شما نمی توانید با Creative Bloq اشتباه کنید. و بهترین بخش این است که آنها چندین بار در روز در چندین دسته به روز می شوند، بنابراین شما همیشه چیزی جدید و خارق العاده برای خواندن خواهید داشت که به احتمال زیاد نقطه برجسته روز شما خواهد بود (حداقل از نظر طراحی).

مشاهده سایت

 

7. Reddit’s Web Design Subreddit

خوب، بنابراین Reddit یک وبلاگ کاملاً نیست. این کاملاً یک انجمن نیست. این فقط… Reddit است. صرف نظر از این، ما فکر می‌کردیم که شایسته یک جایگاه در این لیست است، زیرا می‌توانید تعداد زیادی پست واقعاً روشنگرانه را در مورد طراحی وب در آنجا پیدا کنید، و جامعه به سرعت در حال رشد است.

مشاهده سایت

 

8. Layout

Flywheel نه تنها یکی از بهترین محیط های توسعه وردپرس محلی را با Local ارائه می دهد، بلکه یک وبلاگ طراحی وب عالی نیز ارائه می دهد. Layout ورود آنها به این زمینه است، و شما همه چیز را از نحوه متحرک سازی SVG تا اطمینان از اینکه سایت وردپرس گوتنبرگ شما تا جایی که می تواند عالی به نظر می رسد، پیدا خواهید کرد. گاهی اوقات مجموعه نمادها را نیز دریافت خواهید کرد، و وبلاگ همچنان در جریان است تا اگر به نحوی آن را از دست داده باشید، به شما اطلاع می دهد که چه چیزی داغ است.

مشاهده سایت

 

9. Boagworld

طراحی همه چیز در مورد منابع و آموزش ها نیست. تجربه، یادگیری و درک زیادی نیز در آن وجود دارد. شما باید بدانید که چگونه از کاربران خود بازخورد بگیرید و در مورد عادات آنها تحقیق کنید. Boagworld می تواند در این زمینه به شما کمک کند. بین پست وبلاگ و پادکست مرتبط، موضوعاتی از طراحی دیجیتال و بازاریابی گرفته تا تولید محتوا و استراتژی کلی دیجیتال شما متغیر است. متفکرانه و خوب انجام شده است، پس حتما آن را در خواننده خود بیاندازید. به وب سایت مراجعه کنید

مشاهده سایت

 

10. Mockplus

اگر لیست‌های «برترین» و «بهترین» را دوست دارید، وبلاگ Mockplus شما را تا زمانی که بخواهید در جمع‌آوری‌ها نگه می‌دارد. آنها نمونه‌های طراحی وب، فونت‌ها، آموزش‌ها، بسته‌های آیکون و گرایش‌ها را در فهرست‌های طولانی جمع‌آوری می‌کنند تا بتوانید مواردی را که می‌خواهید بیشتر کاوش کنید انتخاب و انتخاب کنید. آنها همچنین راهنماهای عمیقی در مورد موضوعات طراحی دارند، برای زمانی که می خواهید در یک مکان بمانید و در یک موضوع شیرجه بزنید.

مشاهده سایت

 

نظرات نهایی در مورد وبلاگ های طراحی وب

علیرغم اینکه این لیست نسبتا طولانی است، هنوز وبلاگ های طراحی وب زیادی وجود دارد که محدود کردن آنها به 10 یا بیشتر دشوار است. اگر سعی می‌کردیم به «3 تای برتر» برویم، شاید کمی دیوانه می‌شدیم. و بنابراین، ما مطمئن هستیم که مهم نیست که چه نوع طراحی انجام می دهید – گرافیک، دیجیتال، UX، UI یا هر چیز دیگری – فیدهای شما بسیار فعال تر می شوند و کار شما حتی بهتر از آنچه که هست می شود. یک وبلاگ طراحی وب فعال دارید که دوستش دارید و ما آن را از دست داده ایم؟ در قسمت نظرات این مورد را ثبت کنید!

تصویر ویژه از طریق Vectorium / shutterstock.com

دسته بندی مطالب

نویسنده مطلب:

عضو تیم آرنی وب هستم. کارشناس مهندسی صنایع، فعال در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ، ایجاد فروشگاه اینترنتی و تقریبا چهار سال هستش که در این زمینه ها فعالیت می کنم و سعی دارم مطالبی رو که به نظرم کاربردی هستند رو به عنوان مقاله در سایت ارائه بدم.

مطالب مرتبط

افزونه وردپرس چیست؟ راهنمایی برای مبتدیان

افزونه های وردپرس چیست؟ راهنمایی برای مبتدیان - آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه برترین وب سایت ها به چنین عملکرد…

10 اصل طراحی وب خوب

قابلیت استفاده و ابزار، نه طراحی بصری، موفقیت یا شکست یک وب سایت را تعیین می کند. از آنجایی که بازدیدکننده صفحه تنها فردی…

کانال تلگرام مجله تخصصی موتورسیکلت

کانال تلگرام مجله تخصصی موتورسیکلت در شبکه اجتماعی تلگرام راه اندازی گردید. هدف از ایجاد این کانال، معرفی محصولات به روز، آموزش تعمیر موتورسیکلت،…

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرنی وب

راه اندازی وب سایت یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد. اما مطمئنا بعد از پیاده سازی، نیاز به پشتیبانی وجود دارد. ما در آرنی وب، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در قم ، باز طراحی، راه اندازی، بهینه سازی سئو و پشتیبانی سایت در قم به متقاضیان محترم می باشیم.

ارتباط با ما

نماد اعتماد

تمامی حقوق متعلق به آرنی وب می باشد. (طراح پوسته: محمد رشیدی)